Informace o ubytování

Účastníci LŠSS jsou ubytováni ve studentské koleji Kajetánka, Radimova 12, 169 00 Praha 6. Snídaně a večeře jsou podávány v menze koleje.

Internet:

LSSS
LSSS.FF2017

Kajentánka2

Kolej Kajetánka Radimova 12 169 00 Praha 6 Popis Ubytování v koleji Kajetánka je hotelového typu, včetně povlečení a ručníků. Ručníky jsou ale malé, doporučujeme vzít si osušku. Účastníci jsou ubytováni v buňkách skládajících se z jednoho jednolůžkového a jednoho dvoulůžkového pokoje, které mají společnou koupelnu, sociální zařízení a ledničku. Na pokojích nejsou stolní lampičky, jen stropní světlo. Kapacita jednolůžkových pokojů však neuspokojí všechny zájemce.  Pokoje jsou rozděleny dle pohlaví. Pro neúčastníky letní školy ubytování na koleji zařídit nemůžeme, ale můžete si ho domluvit sami na adrese kolej.kajetanka@kam.cuni.cz. Můžete používat pračky a sušičky za malý poplatek. Připojení k internetu WIFI. V pokojích koleje Kajetánka je možnost připojení vašich notebooků k internetu za malý poplatek v ubytovací kanceláři. Budete potřebovat vlastní připojovací kabel (Typ kabelu : UTP cab.5E RJ 45) nebo si jej můžete zakoupit v blízké prodejně „Mironet“.

Recepce je otevřena 24 hodin denně, příchozí jsou přijímaní v kteroukoli denní i noční dobu, takže můžete přijet bez problémů kdykoliv.

Jak se na kolej Kajetánka dostanete

Kolej Kajetánka je vzdálená asi 20 min. od centra města. Jeďte autobusem  č. 180 do stanice „Dejvická “ a pak metrem „A“ do stanice „Staroměstská“.

Z letiště:

  • Autobusem č. 191 do stanice „Vypich“, přestupte na autobus č. 180 do stanice „Kajetánka“.
  • Nebo jeďte autobusem č. 119 do stanice „ Nádraží Veleslavín“, pak metrem do stanice „Dejvická“ a přestupte na autobus č. 180 a vystupte na zastávce „Kajetánka“.

Z vlakového nádraží „Hlavní nádraží“:

  • Metrem “ C“ do stanice „Muzeum“, přestupte na metro „A“ do stanice „Dejvická“, pak přestupte na autobus č. 180 do stanice „Kajetánka“.
  • Nebo tramvají č. 26 do stanice „Vítězné náměstí“ a pak autobusem č. 180 ze stanice „Kafkova“ do stanice „Kajetánka“.

Z vlakového nádraží „Holešovice“:

  • Metrem “ C“ do stanice „Vltavská“, přestupte na tramvaj č. 1 nebo 25 do stanice „Prašný most“, pak přestupte na autobus č. 180 do stanice „Kajetánka“.

Z autobusového nádraží „Florenc“:

  • Tramvají č. 8 do stanice „Vítězné náměstí“ a pak autobusem č. 180 ze zastávky „Kafkova“ do stanice „Kajetánka“.
  • Nebo metrem „C“ do stanice „Muzeum“, přestupte na trasu metra „A“ do stanice „Dejvická“ a pak autobusem ze zastávky Kafkova č. 180 do stanice „Kajetánka“.
  • Nebo metrem “ C“ do stanice „Vltavská“, přestupte na tramvaj č. 1 nebo 25 do stanice „Prašný most“, pak přestupte na autobus č. 180 do stanice „Kajetánka“.

mapka Dejvická                                                     směr Vítězné nám.

 

Kam dále?

PROGRAM

Informace k výuce a doprovodnému kulturně společenskému programu.

ORGANIZACE A PLATBA

Ceny školného a ubytování, údaje k registraci a podrobnosti k platbě.

TERMÍNY

Důležitá data týkající se průběhu LŠSS a registrace.

PŘIHLÁŠKA

Formuláře pro přihlášení v on-line podobě nebo ke stažení.

UBYTOVÁNÍ

Podrobné informace k ubytování a stravování.

MAPA

Nejbližší okolí Filozofické fakulty a významné budovy.