Workshopy

  • V odpoledních hodinách v úterý a ve čtvrtek se můžete přihlašovat na tzv. workshopy.
  • Workshopy nabízejí volnější aktivity v oblastech, které by vás mohly zajímat a které rozvíjejí vaše znalosti češtiny a české kultury.
  • Workshopy nejsou povinné! Můžete se přihlásit na jednotlivé dny.
  • Přihlašování proběhne pomocí aplikace DOODLE, blíže budete informování na začátku LŠSS.
  • Workshopy jsou připraveny pro začátečníky i pro pokročilé.

 

WORKSHOPY 2019

Čtvrtek 1. 8. 14.30

Kurzy I+II

Michaela Sanytrová (doba trvání 90 min, kapacita 15)

Aneta a Tamara Bučkovy (doba trvání 120 min, kapacita 12)

Petr Janeček – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 30)

Kurzy III+IV

Marie Kopřivová (doba trvání 90 min, kapacita 12)

Tomáš Vučka – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 15)

 

Úterý 6. 8. 14.30

Kurzy I+II

Michaela Sanytrová (doba trvání 90 min, kapacita 15)

Aneta a Tamara Bučkovy (doba trvání 120 min, kapacita 12)

Kurzy III+IV

Marie Kopřivová (doba trvání 90 min, kapacita 12)

Petr Janeček – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 30)

Tomáš Vučka – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 15)

Kurzy I–IV

místnost 16 (doba trvání 45 minut, kapacita 15)

 

Čtvrtek 8. 8. 14.30

Kurzy I+II

Michaela Sanytrová (doba trvání 90 min, kapacita 15)

Aneta a Tamara Bučkovy (doba trvání 120 min, kapacita 12)

Kurzy III+IV

Marie Kopřivová (doba trvání 90 min, kapacita 12)

Petr Janeček – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 30)

Tomáš Vučka – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 15)

Kurzy I–IV

Jitka Veroňková – místnost 16 (doba trvání 45 minut, kapacita 15)

 

Úterý 13.08 14.30

Kurzy I + II

Adrian Zasina – místnost č. (doba trvání 90 minut, kapacita 12)

Lucie Malá – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 minut, kapacita 15)

Petr Janeček – 14:30 odchod od fakulty, (doba trvání 120 minut, kapacita 30)

Kurzy III + IV

Tomáš Vučka – 14:30 odchod od fakulty (doba trvání 120 minut, kapacita 15)

Kurzy I-IV

Jitka Veroňková – místnost 16 (doba trvání 45 minut, kapacita 15)

 

Čtvrtek 15.08. 14.30

Kurzy I+II

Adrian Zasina – místnost č. 319 (doba trvání 90 min, kapacita 12)

Lucie Malá – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 15)

Kurzy III+IV

Tomáš Vučka – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 15)

Petr Janeček – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 30)

Kurzy I-IV

Jitka Veroňková – místnost č. 16 (doba trvání 45 min, kapacita 15)

 Úterý 20. 8. 14.30

Kurzy I+II

Adrian Zasina – místnost č. 319 (doba trvání 90 min, kapacita 12)

Kurzy II+III

Lucie Malá – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 15)

Kurzy III+IV

Petr Janeček – 14.30 odchod od fakulty (doba trvání 120 min, kapacita 30)

Workshopy 2017

Workshopy 2018